X-Bionic Agility Open 2019

X-Bionic Agility Open 2019 je za námi!

Za mě byl velmi úspěšný, i přestože jsme se ve finále s Chasem diskvalifikovali na předposlední překážce.

Věděla jsem hned při stavbě, že to nebude zrovna “náš parkur”, ale brala jsem to jako výzvu. Vybrala jsem pro Chase vhodnější vedení, i přestože jsem si byla vědoma časové ztráty. A myslím, že jsem tím eliminovala mnohem více shozených laťek 😀 Bohužel poslední rovinku už jsme dobře nezvládli ani jeden.

Nedá se nic dělat. Zamrzí to, na druhou stranu se mi ještě před rokem ani nesnilo o tom, že budeme moci s Chasem dále běhat.

Sýrečku moc děkuji! Jsi úžasný!

© 2026 Awesome Dogs | Ochrana osobních údaju