II. Kvalifikace na EO a MS 2019

Druhé kvalifikace na EO a MS jsou za námi!

A výsledek? Nekvalifikovali jsme se.

Nechci se vymlouvat, ale prostě bez řádného tréninku to nemáte moc z čeho vymáčknout.

Překvapení celého víkendu? Chase neshodil ani jeden plochý out, a to jich tam bylo!!

Ve videu můžete vidět poslední běh – jumping od Petra Pupíka – mimochodem TOP parkur, velmi děkuji Petře!

Chase už byl úplně hotový, a přesto vyšvihl nejlepší čas! Nechápu to! Ano, nechali jsme tam 3 tyčky, ovšem ne ty, které jsem předpokládala a jednoduše jsem si je tolik nehlídala.

Moc si přeju, aby zdraví vydrželo, a abychom si spolu na parkuru dál mohli užívat rychlé běhy plné adrenalinu! A já se mezitím budu učit, jak se vede takový šílenec, který reaguje i na posunutí malíčku v botě.

Děkuji Sýrečku, že jsi!

Foto: Marek Beneš

© 2026 Awesome Dogs | Ochrana osobních údaju